Studia i co dalej…? – spotkanie Studentów WSBPI Apeiron z Panem Andrzejem Cichockim

Szanowni Studenci,

dnia 12 maja 2017 r. godz. 16:00 w auli przy ul. Rzeźniczej 4 w Krakowie odbędzie się spotkanie z Panem Andrzejem Cichockim, trenerem biznesu, menadżerem oraz dyrektorem i prawnikiem największych firm finansowych w kraju, który odpowie na pytanie „Studia i co dalej?”.

zdjęcie

Andrzej Cichocki – prawnik, dyrektor największych firm finansowych w kraju (AIC Petrol,  AIG Amplico Life S.A, Allianz Polska,  PZU, AXA Polska), obecnie: Wiceprezes Zarządu KLG S.A. Jest autorem książki Pokonać siebie, mówcą oraz motywatorem, który w odróżnieniu od innych nie boi się najtrudniejszych wyzwań – pracy z osobami niepełnosprawnymi i osadzonymi. To również autor licznych publikacji mających uświadomić wagę kodeksu etycznego i inteligencji emocjonalnej w biznesie (Brief, Harvard Business Review, Puls Biznesu). Uczestnik prelekcji oraz wystąpień mających na celu budowanie w ludziach umiejętności właściwego i świadomego zarządzania samym sobą. To wyjątkowo efektywnym managerem,  budujący swoją skuteczność od ponad 23 lat, dzięki świadomym decyzjom i konsekwencji. Przez lata, realizowana strategia rozwoju siebie a dzięki temu efektywności zarządzanych zespołów oraz duże doświadczenie korporacyjne na stanowiskach kierowniczych i zarządczych, uczyniły z niego eksperta.

Jest przekonany, że biznes i życie osobiste są ze sobą nierozłącznie związane - łączy je czas dany nam na to, aby zrozumieć, nauczyć się czy doświadczyć. To, co staje się naszym udziałem - sukces czy porażka -  nie zależy od innych ludzi czy okoliczności. Zależy od tego, jakie decyzje podejmiemy i na ile precyzyjnie (realnie) zaplanujemy swoją drogę do celu.

Opis książki

Pokonać siebie Andrzeja Cichockiego, to opis przeżyć i doświadczeń autora, to również wiele jego historii – porażek i sukcesów - które napisało życie. W czasie pisania książki, poznał wielu ludzi, którym pomógł „wstać z kolan”, na które rzuciło ich życie. Upewnił się, że każdy człowiek jest wyjątkowy, że każdy ma w sobie jakieś dary, których być może jeszcze tylko nie odkrył, ma talenty, które powinien rozwinąć. Każdy stworzony jest do wielkich rzeczy, tylko często w to nie wierzy i boi się zrobić ten właściwy krok w kierunku swojego marzenia. Autor znalazł dowody, które pokazują, że wszystko jest możliwe. Wie, że na naszej drodze stawiane są osoby i dzieją się pewne zdarzenia po to, byśmy byli szczęśliwi,  nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że jesteśmy kopani przez życie. Autor wie, że to dzieje się z jakiegoś powodu.

Ta książka, to droga przemyśleń, odkryć i praw. To świat żywych historii i rzeczywistości, jaka nas otacza. Po jej przeczytaniu nic już nie będzie takie samo. A to,  co było trudne - stanie się łatwe, co było niemożliwe - będzie możliwe. To wszystko zadzieje się nie dzięki czarom, ale dzięki Tobie drogi czytelniku. Bo właśnie Ty i tylko Ty,  masz wpływ na swoje życie. Twoje otoczenie jest dla Ciebie wsparciem lub przeszkodą, ale to Ty sam o tym zdecydujesz.

Książka będzie możliwa do nabycia wraz z dedykacją autora po spotkaniu ze studentami.

Life Coach - strona Andrzeja Cichockiego