Uczelnia Liderów 2017

Studiuj w Uczelni Liderów!

14 czerwca br. w Pałacu Staszica w Polskiej Akademii Nauk odbyła się uroczysta gala podsumowująca VII edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów 2017”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, na której Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” otrzymała Certyfikat Uczelnia Liderów 2017 r.

Jest to kolejny Certyfikat, który nasza Uczelnia otrzymała w tym roku. WSBPI Apeiron od lat kształci absolwentów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, a wcześniej również na kierunku administracja. Wysoka jakość kształcenia, jaka jest oferowana studentom naszej Uczelni, przejawia się m. in. w laurach otrzymanych od interesariuszy zewnętrznych. Warto przypomnieć, iż kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne został nagrodzony przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w 2017 roku w ramach II edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszłością". Rok wcześniej Uczelnia została nagrodzona laurem "Uczelni Liderów, VI edycji.

Uczelnia Roku 2017

3

2

1

5

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "Apeiron" w Krakowie stale doposaża posiadaną bazę materialną. Zakupiła w ostatnim czasie broń ostrą do ćwiczeń, broń gazową, pałki teleskopowe, pałki typu "tonfa", maty i worki treningowe oraz dwa trenażery laserowe.

image1