VI Ogólnopolskie Warsztaty Metodologiczno-Dydaktyczne

W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. Władze naszej Uczelni JM Rektor dr hab. Juliusz Piwowarski, prof. WSBPI, Kanclerz Barbara Piwowarska, Prorektor ds. kształcenia i rozwoju dr hab. prof. nzw. Janusz Gierszewski oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Katowicach dr Wojciech Czajkowski uczestniczyli w VI Ogólnopolskich Warsztatach Metodologiczno-Dydaktyczne w Naukach o Bezpieczeństwie i Obronności.

Tematem warsztatów było Diagnozowanie i doskonalenie bezpieczeństwa w wymiarze lokalnym.

WSBPI Apeiron

Celem konferencji była wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących dobrych praktyk i barier rozwojowych związanych z możliwościami diagnozowania i doskonalenia bezpieczeństwa w powiatach, gminach, miastach i wsiach w zakresie:

• bezpieczeństwa ekologicznego i zdrowotnego,
  • bezpieczeństwa ekonomicznego,
  • bezpieczeństwa politycznego,