2 dyplomy – jedno czesne

Zapisz się na studia do Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” na kierunek:

B E Z P I E C Z E Ń S T W O  W E W N Ę T R Z N E, a zyskasz dodatkowo szansę osiągnięcia – bez dodatkowych kosztów:

• tytułu technika ochrony fizycznej osób i mienia.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” wraz z Policealną Szkołą Detektywów i Pracowników Ochrony „Bodyguard” stwarzają możliwość zdobycia dwóch tytułów – licencjata i technika.

Będąc absolwentem Bezpieczeństwa wewnętrznego, będziesz miał w ręku dodatkowy fach – w zakresie ochrony osób i mienia.

Jak to uzyskać?

Wystarczy, że w Punkcie Rekrutacyjnym, mieszczącym się przy ul. Krupniczej 3, wypełnisz kwestionariusz zgłoszeniowy do Policealnej Szkoły Detektywów i Pracowników Ochrony "Bodyguard" oraz dostarczysz dokumenty wymagane do podjęcia kształcenia w tej Szkole:

• świadectwo ukończenia szkoły średniej,
  • kserokopię dowodu osobistego i książeczki wojskowej,
  • cztery fotografie legitymacyjne.

Zaoszczędź czas i pieniądze!