Delegacja Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa „Apeiron” z wizytą na Uniwersytecie Michała Römera w Wilnie | Apeiron

W dniach 11–13 kwietnia 2018 r. delegacja WSBPI „Apeiron” w Krakowie, z dr hab. Juliuszem Piwowarskim, prof. WSBPI, na czele, gościła w Wydziale Bezpieczeństwa Publicznego Uniwersytetu Michała Römera w Wilnie.
Wizyta odbyła się w ramach realizacji programu Erasmus+. Uczestnicy wyjazdu przeprowadzili szereg zajęć dla studentów Uczelni goszczącej oraz wzięli udział w szkoleniach typu „job shadowing”.
W czasie wizyty delegacja naszej Uczelni uczestniczyła w IX Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Problemy bezpieczeństwa publicznego: teoretyczne i praktyczne aspekty” organizowanej przez Wydział Bezpieczeństwa Publicznego.
Podczas spotkania władz WSBPI „Apeiron” w Krakowie i dziekana Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego Uniwersytetu Michała Römera prof. dr hab. Sauliusa Greičiusa zostały omówione główne kierunki i perspektywy współpracy między uczelniami. Prof. dr hab. Saulius Greičius przyjął zaproszenie przyjazdu na organizowaną przez WSBPI „Apeiron” w Krakowie w czerwcu 2018 r. Międzynarodową Konferencję Naukową Security Forum 2018 – 44 CICA.

2

3