Fotorelacja ze zgrupowania szkoleniowo-treningowego 2018 – III turnus

APEIRON Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego corocznie organizuje zgrupowania szkoleniowe dla studentów Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych oraz Zamiejscowego Wydziału w Katowicach. Mają one na celu podnoszenie sprawności fizycznej i intelektualnej uczestników. Podczas zgrupowań odbywają się zajęcia ze sportów i sztuk walki, wyszkolenia strzeleckiego, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z kryminalistyki i kryminologii.

Zajęcia praktyczne prowadzą instruktorzy, trenerzy i funkcjonariusze służb mundurowych.

Poniżej zamieszczamy fotorelację z tego wydarzenia.

Zapraszamy do oglądania!