Gala Absolwenta 2017 – materiał filmowy

Tegoroczne uroczyste rozdanie dyplomów Absolwentom I i II stopnia miało miejsce 20 października 2017 r. W gali uczestniczyli Absolwenci Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych oraz Absolwenci Zamiejscowego Wydziału w Katowicach.

Gala Absolwentów to uroczystość, która stała się już tradycją w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”. Jest to wydarzenie podsumowujące klika lat wspólnej nauki.

Naszym Absolwentom życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.
Poniżej przedstawiamy materiał filmowy z tej uroczystości z nadzieją, że będzie to dla Państwa miła pamiątka zakończenia kolejnego okresu w swoim życiu.