Kurs instruktora strzelectwa praktyczno-dynamicznego

Kurs instruktora strzelectwa praktyczno-dynamicznego ma na celu przygotowanie teoretyczne i praktyczne do prowadzenia szkoleń z bronią palną. Kursant po zaliczeniu szkolenia ma umieć przekazać wiedzę w teorii i praktyce w zakresie:
– Bezpieczeństwa z bronią i amunicją (BLOS)
– Bezpieczeństwa na strzelnicy
– Udzielania pierwszej pomocy
– Bezpieczeństwo w prowadzeniu zajęć
– Budowy podstawowych rodzajów broni palnej
– Postaw strzeleckich

Gdzie i kiedy się odbywa?
23.02.2019 sobota – część teoretyczna w budynku przy ulicy Rzeźniczej 4 od godziny 10.00 do 18.00
24.02.2019 niedziela – część praktyczna na strzelnicy LOK Bochnia Pogwizdów od godziny 10.00 do 17.00

Dla kogo przeznaczony?
– Osób chcących się ubiegać o pozwolenie na broń
– Osób planujących pracę z bronią
– Posiadaczy broni palnej
– Wszystkich pasjonatów broni i strzelectwa

Co zyskujemy dzięki odbyciu kursu?
– Praktyczną umiejętność przeprowadzenia zajęć strzeleckich i umiejętność instruktarzu w podstawowym zakresie.
– Poznanie jednostek broni różnego typu i praktyczną umiejętność ich obsługi.
– Kurs kończy się wydaniem dyplomu i legitymacji instruktora strzelectwa praktyczno-dynamicznego.

Cena?
600 zł za osobę.

Jak się zapisać?
Zapisy na szkolenie prosimy kierować używając poniższych adresów e-mail:
info@kochambron.pl
zapisy@apeiron.edu.pl

Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: info@kochambron.pl

iRQ11_kurs APEIRON_5a

iRQ11_kurs APEIRON_5b