Wizyta w Instytucie Zarządzania Ochrony Państwowej Ukrainy

W dniach 23-24 listopada 2017 r. władze Uczelni w ramach realizacji Umowy o współpracy gościły w Instytucie Zarządzania Ochrony Państwowej Ukrainy. Podczas spotkania z kierownictwem Instytutu zostały omówione perspektywy współpracy pomiędzy dwiema instytucjami, w tym wymiany kadry, możliwości realizacji programu podwójnych dyplomów, organizacji wspólnych projektów, podpisania umowy w ramach programu Erasmus+.

Запрошення_ємблеми

Wizyta w Kijowie łączyła się z udziałem delegacji WSBPI „Apeiron” w Krakowie w Międzynarodowej naukowo-praktycznej konferencji „Stan i perspektywy reformowania sektora bezpieczeństwa i obrony Ukrainy”, na której z referatem wystąpił rektor naszej Uczelni dr hab. Juliusz Piwowarski, prof. WSBPI.

DSC_0191