W dniu 17 października 2014 r. odbyło się Uroczyste Rozdanie Dyplomów Absolwentom Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”.
Zapraszamy na krótką fotorelację.