Podpisanie umowy o współpracy w ramach programu Erasmus+

[vc_row][vc_column][vc_column_text]W siedzibie WSBPI „Apeiron” 1 czerwca 2016 r. została podpisana umowa o współpracy w ramach programu Erasmus+ pomiędzy naszą Uczelnią a Akademią Sił Lądowych im. Nicolae Balcescu w Sibiu (Rumunia).

Akademię reprezentował jej Rektor BG Prof. Eng. Ghita Barsan. Podpisanie umowy bilateralnej umożliwia wyjazdy studentów na studia do uczelni partnerskiej, wyjazdy kadry akademickiej w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych na uczelni partnerskiej oraz wyjazdy pracowników do uczelni partnerskiej w celech szkoleniowych.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_media_gallery_carousel resized_image_dimensions=”4×3″ image_border_radius=”0px” slides_on_wide_desk=”3″ slides_on_desk=”3″ slides_on_lapt=”3″ slides_on_h_tabs=”3″ slides_on_v_tabs=”2″ project_icon_border_width=”0px” arrow_bg_width=”36x” arrow_border_width=”0px” r_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” r_arrow_v_offset=”0px” l_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” l_arrow_v_offset=”0px” include=”22540,22542,22544,22546,22548,22550,22552,22554,22556,22558″][/vc_column][/vc_row]