Sympozjum dotyczące bezpieczeństwa na wodzie

[vc_row][vc_column][vc_column_text]w dniu 6 kwietnia 2017 r. odbyło się Sympozjum dotyczące bezpieczeństwa na wodzie. Konferencja odbyła się w miejscowości Charzykowy.

Uczestniczyli w niej między innymi:

  • WOPR
  • Policja
  • Straż miejska
  • Straż pożarna
  • dr hab., prof. nadzw. Andrzej Urbanek – Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego
  • dr hab. Juliusz Piwowarski, prof. WSBPI – Rektor WSBPI Apeiron
  • Barbara Piwowarska – Kanclerz WSBPI Apeiron
  • dr hab. prof. nzw. Janusz Gierszewski – Prorektor ds. kształcenia i rozwoju WSBPI Apeiron
  • Marek Lisowicz – instruktor, wykładowca WSBPI Apeiron

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_media_gallery_carousel resized_image_dimensions=”4×3″ image_border_radius=”0px” slides_on_wide_desk=”3″ slides_on_desk=”3″ slides_on_lapt=”3″ slides_on_h_tabs=”3″ slides_on_v_tabs=”2″ project_icon_border_width=”0px” arrow_bg_width=”36x” arrow_border_width=”0px” r_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” r_arrow_v_offset=”0px” l_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” l_arrow_v_offset=”0px” include=”22720,22722,22724,22726,22728,22730,22732,22734,22736″][/vc_column][/vc_row]