Bezpieczeństwo antyterrorystyczne budynków użyteczności publicznej – zagrożenia i rekomendacje

[vc_row][vc_column][vc_column_text]II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Bezpieczeństwo antyterrorystyczne budynków użyteczności publicznej – zagrożenia i rekomendacje”, której jednym z organizatorów była  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego APEIRON odbyła się w dniach 21 – 22 listopada 2018 r. we Wrocławiu. Panele tematyczne Konferencji były skoncentrowane wokół ochrony antyterrorystycznej obiektów kluczowych dla bezpieczeństwa państwa, budynków niechronionych oraz edukacji antyterrorystycznej.

W Kongresie uczestniczyło ponad 320 osób z wielu instytucji bezpieczeństwa narodowego, świata nauki, sektora ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego.

Największe grono uczestników stanowili zarządzający bezpieczeństwem w obiektach użyteczności publicznej.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_media_gallery_carousel resized_image_dimensions=”4×3″ image_border_radius=”0px” slides_on_wide_desk=”3″ slides_on_desk=”3″ slides_on_lapt=”3″ slides_on_h_tabs=”3″ slides_on_v_tabs=”2″ project_icon_border_width=”0px” arrow_bg_width=”36x” arrow_border_width=”0px” r_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” r_arrow_v_offset=”0px” l_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” l_arrow_v_offset=”0px” include=”23019,23021,23023,23025,23027,23029,23031,23033,23035″][/vc_column][/vc_row]