Materiał filmowy z uroczystej Inauguracji roku akademickiego 2021/2022

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa „Apeiron” odbyła się 9 października 2021 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”.

Podczas uroczystości nastąpiła immatrykulacja studentów I roku.

Wydarzenie zakończył pokaz w wykonaniu studentów Koła Naukowego Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa „Apeiron”, którego opiekunem jest dr inż. Paweł Pajorski.

Poniżej zamieszczamy materiał filmowy z tej uroczystości. Zapraszamy do oglądnięcia.