GALA ABSOLWENTA 2022

Szanowni Absolwenci Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych w Krakowie oraz Filii WSBPI Apeiron w Katowicach!

Serdecznie zapraszamy na Galę Absolwenta dnia 14 października 2022 r. (piątek) na godzinę 15.00 do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha przy ul. Marii Konopnickiej 26, 30-302 Kraków.

W programie:

wręczenie nagród i wyróżnień,

przemówienie przedstawicieli absolwentów,

wręczenie dyplomów absolwentom,

pokaz w wykonaniu studentów Koła Naukowego Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa „Apeiron” w Krakowie.

 

Poniżej zamieszczamy film z Gali Absolwenta 2021 r.